Pomodrone 2.2.2 (ios)

Pomodrone

Pomodrone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pomodrone çalışma verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış bir uygulama.

Pomodrone, çalışma verimliliğini artırma amacıyla tasarlanmış mükemmel bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde ders çalışırken veya projelerimizle ilgilenirken başka şeylerin dikkatimizi dağıtmasını engelleyebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi artık sosyal medya kanalları günümüzün büyük bir kısmını ele geçirmiş durumdalar. Bazı kullanıcılarda bu durum bağımlılığa kadar gidiyor ve işlerinden geri kalmalarına sebep oluyor. Pomodrone ise kullanıcıların çalışma verimlerini artırmak üzere özel olarak tasarlanmış bir uygulama.

Uygulamanın çalışma mantığı çok basit. Uygulamaya çalışma süremizi ve mola süremizi giriyoruz. Ne kadar zamanda bir mola vereceğimizi de belirledikten sonra işimizi yapmaya başlıyoruz. Uygulama vakti gelince ara vermemiz gerektiğini, sonrasında ise yaptığımız işe tekrar geri dönmemiz gerektiğini belirtiyor.

Pomodrone'da ekran kişiselleştirme öğelerine de yer verilmiş. Ekran rengini dilediğimiz gibi seçebiliyoruz. Tasarım olarak son derece sade ve mütevazi bir çizgide ilerleyen Pomodrone, yapması gereken iş dışında başka bir şeyle vakit kaybetmek istemeyenlerin kullanması gereken bir uygulama.

YORUMLAR