Poo Happens

Poo Happens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • ÜRETİCİ

    Planet of the Apps LTD

Poo Happens, iPhone ve iPad cihazlarımızda oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Poo Happens, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda insanlar ve kuşlar yer değiştiriyor! Özellikle araba sahiplerini çileden çıkartan kuşlar bu kez tamamen masumlar. Oyundaki temel amacımız bir kuş olarak üzerimize gelebilecek pisliklerden kaçmak ve mümkün olan en yüksek skora ulaşmak.

Daha net bir anlatımla, oyunda kuşlara özenen insanların kontrolsüzce etrafa saçtıkları pisliklerden kaçmak zorundayız. Adeta kuşlardan intikam almak istercesine elektrik tellerine tüneyen insanların altından geçerken çok dikkatli olmamız gerekiyor. Tek tuşla kontrol edilebilen bir mekanizmaya sahip olan Poo Happens'ta beş farklı zorluk seviyesi bulunuyor.

Poo Happens'ta karşımıza birçok oyun modu çıkıyor. İster macera istersek de sonsuz modda mücadele edebiliyoruz. Kolay başlayan fakat zamanla zorlaşan oyun, beceri oyunlarından keyif alanların reflekslerini sonuna kadar sınayacak nitelikte. Neyse ki işler zorlaştığı zaman power-up'ları kullanarak durumu lehimize çevirebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Poo Happens, eğlenceli, mizahi ve komik bir oyun arayanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR