Poor Gladiator

Poor Gladiator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poor Gladiator sade bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen keyifli bir deneyim sunuyor.

Poor Gladiator alışılagelmiş kanlı gladyatör savaşlarına yepyeni bir boyut getiriyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hem iPhone hem de iPad’de oynamak mümkün fakat biz büyük ekranından dolayı iPad’de oynamayı tercih ettik. Fakat iPhone’da da oynanırsa keyfin azalacağını düşünmüyoruz çünkü oyun gerçekten iyi bir atmosfer sunuyor ve oyuncuyu ekrana kilitliyor.

Oyun çok basit ve sade bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen keyifli. Oyunda borçlarını ödemeye çalışan bir gladyatörün maceralarına ortak oluyoruz. Aslına bakarsanız oyunda yapmamız gereken şeyler çok sınırlı. Sadece karakterimizin gücünü ve yeteneklerini artırıp meydanlarda adam dövmeye çalışıyoruz.

Meydanlarda rakiplerimizi alt ettikçe daha fazla para kazanabiliyor ve daha fazla borcumuzu kapatabiliyoruz. Karakterimiz nasıl bir borç batağına girdi bilinmez fakat söz konusu rakam kolay kolay kapanacağa benzemiyor.

Retro grafikleri ile dikkat çeken Poor Gladiator, sade fakat eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen herkesin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR