PopAGraph 2.5 (ios)

PopAGraph

2.5
PopAGraph
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PopAGraph sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak fotoğraflarınızı mükemmel hale getirebilirsiniz.

PopAGraph uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğrafçılık uygulaması ve hem iyi tasarlanmış arayüzü, hem de kolay kullanımı sayesinde denemeniz gerekenler arasında. Temel olarak filtreler ve efektler sayesinde fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmek için kullanabileceğiniz uygulama, sahip olduğu ayırdedici özellikler sayesinde fotoğraflarınızın olabileceğinden çok daha iyi görünmesini sağlıyor.

Uygulamanın resim tanımlama özelliği sayesinde fotoğrafların yapısı daha stabil hale getiriliyor ve bunu gerçekleştirmek için fotoğraftaki objeler, arkaplanlar ve kontrast ayarları otomatik olarak düzenleniyor. Daha iyi bir fotoğraf sahibi olmak için uygulamanın otomatik olarak işlem gerçekleştirmesini sağlayabilir ve anında sonuç alabilirsiniz.

Elbette otomatik işlemlerin yanında manuel olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler de mevcut. Bunlar arasında şunlar yer alıyor;

  • Fotoğrafın belli bölgelerini maskeleme
  • Onlarca farklı filtre ve efekt
  • Tüm operasyonlar için ileri ve geri alma seçenekleri
  • Şekiller ve yazı ekleme
  • Daha iyi sosyal medya paylaşımları için çerçeve ekleme

Uygulama tarafından yaratılan sonuçlar benzer pek çok uygulamadan çok daha iyi ve hepsinin kusursuz olarak çalıştığını da belirtmek gerek. Tüm efekt, filtre ve ayarlamalar tamamlandıktan sonra, sosyal paylaşım butonlarını kullanarak fotoğraflarınızı tüm aile ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR