Popberry

Popberry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popberry eğlenceli bir meyve eşelem oyunudur

Popberry kullanıcıların iOS işletim sistemlerine sahip iPhone ve iPad'leri üzerinde eğlenceli zaman geçirmelerine yardımcı olan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Boş zamanlarımızı güzel bir şekilde değerlendirmemizi sağlayan bir meyve eşleme oyunu olan Popberry'de aynı renge sahip 2 veya daha fazla meyveyi yan yana getirerek patlatmaya çalışmaktayız. Zamana karşı yarıştığımız oyunda bize verilen süre içerisinde belirli sayıda meyveyi patlatmalı ve bölümü geçmeliyiz. Popberry'de ne kadar çok meyveyi aynı anda patlatırsak o kadar çok puan kazanmaktayız. Yaptığımız kombolar ise puan çarpanımızı arttırmakta. Bu nedenle meyveleri seri bir şekilde eşleştirmeli ve komboları birleştirmeliyiz.

Popberry görsel olarak iç acıcı bir kaliteye sahip. Oyun her mobil cihazda akıcı bir şekilde çalışacak yapıya sahip. Kolayca oynanabilen Popberry'de meyveleri eşleştirdikten sonra tek bir dokunuşla meyveleri patlatabilmekteyiz. Ayrıca özel şekiller oluşturduğumuz meyve gruplarını patlattığımızda ek süre kazanabiliyoruz ve bölüm sonunda daha çok puan sahibi olabiliyoruz.

Popberry yediden yetmişe her oyun severin oynayabileceği eğlenceli bir mobil oyun.

YORUMLAR