Popigram

Popigram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popigram, sıkı Instagram kullanan fakat istediği takipçi sayısına ulaşamayan iPhone ve iPad sahiplerinin kolayca Instagram takipçi sayısını arttırmasını sağlayan başarılı bir uygulama.

Popigram, Instagram hesabınızı daha fazla kişinin takip etmesini ve fotoğraflarınızın daha fazla beğeni almasını sağlayan yararlı bir iOS uygulaması. Bu tür pek çok uygulama olmasına rağmen, bu uygulamaların bir çoğu bot olarak çalışıyor ve gerçek takipçi kazanmanızı sağlamıyor. Popigram'da ise gerçek takipçiler kazanarak, tüm kullanıcıların fotoğraflarının yayınlandığı keşfet bölümünde daha fazla yayınlanmaya başlıyorsunuz.

Türkiye'deki kullanıcılara özel geliştirilen uygulama, ilk üye olduğunuzda 20 fotoğraf beğenisi ve 20 takipçi jetonu hediye ediyor. Daha sonra ise bu jetonları uygulama içerisinden ücret karşılığı alabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamayı kullanarak diğer kullanıcıları takip ederek fotoğraflarını beğenmeniz durumunda, jeton kazanıyorsunuz. Yani temel olarak ücretsiz kullanabileceğiniz bir uygulama diyebilirim. Fakat ücretsiz olarak beğendiğiniz kadar beğeni alabiliyorsunuz. Eğer hedefiniz çok daha fazlasıysa, biraz ücret ödemeniz gerekiyor.

Günden güne gelişen ve kullanıcı sayısı çığ gibi artan Instagram üzerinde siz de bir popi yada fenomen olmak istiyorsanız, Popigram uygulaması kullanabileceğiniz güvenilir iOS uygulamalarından bir tanesi diyebilirim. Otomatik olarak hesabınız ile herhangi bir beğeni yada takip işlemi yapmayan uygulama, bu özelliği ile artı puan kazanıyor. Uygulamanın diğer kullanıcıları da siz gibi tamamen gerçek kullanıcılar. Bu nedenle kazanacağınız her beğeni ve takipçi gerçek kişilerden geliyor olacak.

Instagram fenomeni olmak yada en azından belirli bir takipçi sayısına ulaşmak istiyorsanız, Popigram uygulamasını kesinlikle iPhone ve iPad'lerinize indirerek denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR