Pose

Pose
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir moda uygulamasıdır.

Modayı takip edenlerin sevdiği bir sosyal platform olan Pose.com'un iOS mobil cihazlar için geliştirilmiş uygulamasıdır. Uygulamanın temel amacı dünyanın her yerinden moda takipçilerini bir platform üzerinde buluşturmak ve gardıroplarını birbirleriyle paylaşmalarını sağlamak.

Uygulamaya girdiğinizde isterseniz kendi fotoğraflarınızı çekip yükleyebilir ister başkalarının fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Twitter ve Instagram'dan bildiğimiz etiketler burada da var ve o şekilde istediğiniz şeyi arayıp bulabilirsiniz. İnsanların fotoğraflarına yorum ve beğeni bırakma olanağınız da mevcut.

Bir nevi kişisel moda blogları için ortak platform olarak tanımlayabileceğimiz Pose ile modayı belirleyen insan olmak için artık ünlü olmaya gerek yok. Tek yapmanız gereken fotoğrafınızı elbise ve takılarınızın markaları ile birlikte bu uygulamaya yüklemek.

Ayrıca isterseniz de kendi kıyafetlerinizi başkalarıyla değiş tokuş yapma şansına da sahipsiniz. Eğer siz de modayla ilgili ilham almak ve vermek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip göz atmanızı tavsiye ederim.