Posegram

Posegram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Posegram, fotoğraflarınıza süper efektler eklemenizi sağlayan kullanımı kolay ve ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Posegram için iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en gelişmiş ve muhteşem fotoğraf düzenleme uygulaması diyebilirim. Bu uygulamayı kullanarak birbirinden harika efektlere sahip muhteşem fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bir çok hazır fotoğraf efekti bulunmaktadır. Bu efektleri kullanarak kendinizi bir süper kahraman yada çapkın biri haline getirmek oldukça kolay. Süper güçlere sahip bir kahraman gibi gözükebileceğiniz fotoğrafları bir kaç adımda oluşturabiliyorsunuz. Daha sonra ise hazırladığınız fotoğrafları Facebook, Twitter, Instagram ve Flickr gibi sosyal medya platformları üzerinde anında paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • 18 farklı  kategori altında 800 farklı poz
  • Ücretsiz olarak kullanılan fotoğraf düzenleme uygulaması
  • Uygulama içi mesajlaşma
  • Sosyal medya desteği
  • Yeni fotoğraf çekerek veya hazır sahip olduklarınızı düzenleme

Kendinizi bir süper kahraman olarak gösterebilmek için yüksek fiyatlı fotoğraf düzenleme programlarına ihtiyacınız yok. Posegram, ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programının sahip olması gereken tüm araçlara sahiptir. Ayrıca uygulama içerisindeki tüm efektleri bir kaç basit adımda ekleyebilmek de uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Eğer fotoğraflar çekerek bu fotoğraflar üzerine muhteşem efektler istiyorsanız Posegram aradığınız uygulama olabilir.

YORUMLAR