PosterLabs 1.2.0 (ios)

PosterLabs

PosterLabs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PosterLabs ile birbirinden göz alıcı posterler oluşturabilir ve bunları farklı sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz.

PosterLabs fotoğraf çekmekten keyif alan ve çektiği fotoğrafları daha orijinal kılmak için efektler eklemeyi seven kullanıcılara hitap eden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan PosterLabs'ı kullanarak dikkat çekici çalışmalara imza atabilirsiniz.

Uygulamanın temel işlevi kullanıcılara çektikleri fotoğrafları kolaj yapma şansı vermek ve hatta bu fotorğaflara bir takım özel efektler ekleyerek onları adeta birer postere dönüştürmek. Magazin dergilerinde görmeye alıştığımız dikkat çekici görselleri siz de bu uygulama sayesinde kolayca yaratabilisiniz.

Uygulamada bu amaca yönelik kullanabileceğiniz çok sayıda kalıp bulunuyor. Magazin kapağı, film afişleri ve belgesel posterleri gibi kalıplar mevcut. Siz de fotoğrafınıza en uygun olanı seçip işleme başlayabiliyorsunuz.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi PosterLabs'ta da sosyal medya desteği sunulmakta. Fotoğraflarınızı oluşturduktan sonra Twitter, Facebook ve Instagram gibi paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz. Eminim ki arkadaşlarınız PosterLabs ile yarattığınız çalışmalara bayılacak!

YORUMLAR