PowerGuard

PowerGuard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PowerGuard sayesinde iPhone ve iPad cihazınızı şifreleyebilir, batarya kullanımınızı düzene sokabilirsiniz.

PowerGuard uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir güvenlik ve batarya yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve hem ücretsiz olması, hem de onlarca özelliği basit bir arayüzle sunması sayesinde en kullanışlı uygulamalardan birisi haline geliyor. Pek çok mobil cihaz kullanıcısının cihazlarında sahip oldukları güvenlik açıklarından haberdar olmaması nedeniyle, kişisel verilerin korunmasında oldukça etkili bir araç olduğunu söyleyebilirim.

Aynı zamanda batarya tüketimi yüksek olan kullanıcıların bu durumu daha kolay yönetmeleri için bazı araçlar sunan uygulama, böylece enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. iOS cihazınızın kontrol edilmesi gereken pek çok noktasında etkin olduğu için uygulamaya bir göz atmanızı öneriyorum.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • iPhone donanım ve yazılım kullanım istatistikleri
  • Fotoğraf koruma ve şifreleme özellikleri
  • Pil yönetim ve istatistik inceleme olanağı
  • İletişim bilgilerini yedekleme
  • Daha etkin kullanım için öneriler ve ipuçları

Pek çok kullanıcının cihazlarında yer alan fotoğrafları korumadığı düşünülürse, PowerGuard'ın sağladığı şifreleme desteği sayesinde çocuklarınız ya da yetkisiz kişilerden tüm görüntülerinizi koruyabilirsiniz. Batarya kullanım istatistikleri sayesinde ise cihazınızdaki hangi uygulama ve işlemlerin en çok pili harcadığını görebilir ve önlemlerinizi alabilirsiniz.

Tüm iPhone ve iPad kullanıcılarının göz atmaları gerektiğine inandığım programlardan bir tanesi.

YORUMLAR