Poynt

Poynt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poynt, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanarak, yakın çevrenizdeki sinemalara, tiyatro salonlarını, restoranlar, iş yerlerini ve kişileri bulmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Poynt, birçok iOS cihaz sahibinin beğenerek kullandığı en popüler adres ve servis bulma servislerinden bir tanesi. Uygulama cihazınızın mobil ağı ve GPS sinayllerini kullanarak ihtiyacınız olan restoran, sinema ve tiyatra salonu, kişiler, firmalar ve etkinlikleri bulmanızı sağlıyor.

Yakın çevrenizdeki herşeyi keşfedebileceğiniz uygulama sayesinde bilmediğiniz yerlere giderek kolayca en lüks restoranları bulabilir veya o an sinemadaki filmleri öğrenebilirsiniz.

İsme göre, yakınlığa göre ve türe göre gibi farklı kriterler altında yapacağınız arama sonuçlarında karşınıza çıkan seçenekler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Restoranlar için geçerli olan özellik ile birlikte, arama sonucu yakın çevrenizde bulduğunuz bir restorana rezervasyon yaptırarak, fiyat listesini görüntüleyebilirsiniz.

Özellikle sık sık seyahat edenlerin kesinlikle kullanması gerektiğini düşündüğüm Poynt,  yakın çevrenizdeki firmaları keşfederek iş başvurusu yapabilmenizi ve böylece evinize yakın bir yerde iş bulmanızı sağlayabilir.

Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz bu yararlı uygulamayı hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki videoyu izleyerek uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: