Prepare for Impact 1.0.0 (ios)

Prepare for Impact

Prepare for Impact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prepare for Impact mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Prepare for Impact oyunculara gerçekçi bir uçak kazası deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiş bir mobil simülasyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak kazası simülatörü olan Prepare for Impact aslında bir uluslarası uçuş güvenliği araştırma projesi için geliştirilmiş bir uygulama. Prepare for Impact temel olarak sizi bir uçak yolcusunun yerine koyuyor ve uçuş sırasında acil bir durum çıktığında nasıl hareket edeceğinizi gözlemlemenize imkan veriyor. Bu sayede benzer durumlar hakkında biraz fikir sahibi olabiliyor ve gerçek hayatta panik olmakttan kurtuluyorsunuz.

Prepare for Impact'ta uçuş yaparken uçağın motorlarından biri arızalanabiliyor, uçakta yangın çıkabiliyor ya da farklı problemlerle karşılaşabiliyorsunuz. Bu sorunlar ortaya çıktığında uçuş personeli size gerekli talimatları veriyor. Siz bu talimatlara uymak ya da uymamak arasında tercih yapabilmektesiniz. Fakat verdiğiniz kararların negatif sonuçlarını da görebiliyorsunuz.

Prepare for Impact'da uçak tahliyesini etkileyen duman ve su gibi faktörlere de yer veriliyor. Eğer uçuş güvenliği hakkında deneyim sahibi olmak isterseniz Prepare for Impact'ı kesinlikle denemeniz gerekiyor.

YORUMLAR