PrimalCraft - Survive & Craft 1.0.0 (ios)

PrimalCraft - Survive & Craft

PrimalCraft - Survive & Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PrimalCraft - Survive & Craft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

PrimalCraft - Survive & Craft oyunculara zengin bir içerik sunan ve yaratıcılığımızı konuşturmamıza imkan tanıyan bir mobil hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz ücretsiz bir Minecraft alternatifi olan PrimalCraft - Survive & Craft'ta tarih öncesine, Taş Devri'ne konuk oluyoruz ve zorlu bir hayatta kalma mücadelesine atılıyoruz. Teknolojinin olmadığı bu ilkel dünyada yapmamız gereken şey kendimize sığınaklar ve silahlar inşa etmek ve yiyecek bularak hayatta kalmak.

PrimalCraft - Survive & Craft içerisinde 2 farklı oyun modu olan bir sandbox oyunu. Oyunun Survival modu bize klasik hayatta kalma tecrübesi sunuyor. Bu modda hayatta kalabilmek için doğayla mücadele ediyoruz. Açlığımızı gidermek için avlanmamız gerekiyor, benzer şekilde doğadaki vahşi hayvanlar da bizi avlayabiliyor. Bu nedenle dışarı çıkarken dikkat etmemiz gerekiyor.

PrimalCraft - Survive & Craft'ın Creative modunda ise inşa etme yeteneklerimizi kullanıyoruz. Bu modda temel amacımız oyun dünyasını keşfederek kaynak toplamak ve görkemli yapılar inşa ederek yeteneklerimizi sergilemek.

Her yaştan oyun severe hitap eden PrimalCraft - Survive & Craft uzun süreli bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR