PrimeMoment 1.0.0 (ios)

PrimeMoment

PrimeMoment
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PrimeMoment, iOS cihazlarımız üzerinde arşivlediğimiz fotoğrafları yönetmek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

PrimeMoment, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir albüm organizasyon ve yönetim uygulaması olarak tanımlanabilir. Özellikle çok fotoğraf çeken ve bu fotoğrafları yönetmekte güçlük çeken kullanıcılara hitap eden PrimeMoment, tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulamayı kullanarak albümlerimiz içerisine farklı kategoriler ekleyerek ilgili fotoğrafları bu kategoriler altında toplayabiliyoruz. Bu sayede aradığımız özel bir fotoğraf olursa tüm fotoğrafları gözden geçirmek yerine sadece o kategori içerisinde arama yapıyoruz. Buna ek olarak PrimeMoment'ta gelişmiş sıralama seçenekleri de yer alıyor. Bu seçenekler ile fotoğrafları gerekirse kronolojik olarak sıralayabiliyoruz.

PrimeMoment'ı yükledikten sonra cihazımızın varsayılan albümüne giriş yapmaya pek gerek kalmıyor çünkü silme işlemlerini de yine PrimeMoment üzerinden yapabiliyoruz.

Uygulamanın birçok kullanıcıyı cezbedecek bir özelliği daha var. PrimeMoment üzerinde sakladığımız tüm fotoğraflar çevrimdışı olarak saklandıkları için herhangi bir çalınma söz konusu da olmuyor. Bulut depolama kullanmayan PrimeMoment ile tamamen güvenli bir kullanım deneyimi yaşıyoruz.

YORUMLAR