Primer 1.02 (ios)

Primer

Primer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    46

  • Üretici

    Google

Primer uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolaylıkla dijital pazarlama hakkında bilgiler edinebiliyorsunuz.

Primer uygulaması, Google'ın iPhone ve iPad sahipleri için hazırladığı bir dijital pazarlama uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulama sayesinde internet pazarlaması üzerine pek çok konuda bilgi sahibi olabiliyor, kitlelere ulaştırmak istediğiniz ürün, içerik ve hizmetlerinizi nasıl pazarlayabileceğiniz hakkında kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı kolay ve sade bir yapıda hazırlanmış olması sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan tüm içerikleri keşfetmeye başlayabiliyorsunuz. Şimdilik içerisinde sadece arama motoru optimizasyonu, medyada görünme ve içerik pazarlaması hakkında bilgiler yer alsa da ilerleyen zamanlarda bunun daha da geliştirileceğine dair Google'dan açıklamalar geldi.

Belirtilen bu başlıklarda örnek olaylar, bulmacalar, ekstra bilgiler gibi konular da uygulamaya dahil edildikleri için uygulamalı olarak öğrendiğiniz şeyleri sınayabiliyorsunuz. Primer'ın internet bağlantısı gerektirmeden çalışabilmesi sayesinde bağlantı sorunu yaşadığınız anlarda bile sorunsuzca yeni şeyler öğrenmeniz mümkün hale geliyor.

Günümüzde dijital internet pazarlamasının genel pazarlama faaliyetleri içerisinde oldukça büyük bir yeri olduğunu dikkate alırsak, Google gibi bu konuda deneyimli bir kaynaktan gelen Primer uygulamasının kesinlikle işinize yarayabileceğini söyleyebilirim. Uygulamaya göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR