Prismatic

Prismatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prismatic uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan en ilginizi çekecek içeriklere erişebiliyorsunuz.

Prismatic uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin sosyal medyada olup bitenleri ve içerikleri takip edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor. Ancak onu diğer sosyal ağ uygulamalarıyla karıştırmayın derim. Zira uygulamayı kullanarak paylaşım yapmak mümkün değil ve temel olarak kullanıcıların ilgi duydukları içeriklerin tespiti için kullanılıyor.

Basit ve sade bir arayüze sahip olan uygulama, ilgi duyduğunuz konu başlıklarını size soruyor ve daha sonra bu konu başlıklarına dahil olan ve ilgi çekici olan sosyal medya içeriklerini tespit ederek önünüze seriyor. Uygulamanın bu özelliği sayesinde her sosyal ağı takip etmek ve pek çok ilginizi çekmeyecek içerik ve paylaşım arasında dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bir süre sonra sizin kullanım alışkanlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı da öğrenebilen Prismatic, böylece daha doğru ve hoşunuza gidecek şeyleri bularak göstermeye devam ediyor. Uygulamanın içerisinde yer alan binlerce farklı kategori ve konu başlığı sayesinde herkesin kendine göre bir şeyler bulabileceğine inanıyorum. Ancak uygulamanın İngilizce olması ve çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyması bazı kullanıcılarımızın hoşuna gitmeyebilir.

Konu ve kategori başlıklarının yanında yayıncıları da takip etmenize izin veren Prismatic, böylelikle istediğiniz yayıncıların tüm paylaşılan içeriklerini görmenize de imkan tanıyor. Eğer sık sık vakit geçirmek için mobil cihazınızdan ilgi çekici şeyler arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalar arasında olduğunu söyleyebilirim.