Privates! 1.2 (ios)

Privates!

1.2
Privates!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Privates!, iPhone kullanıcılarına özel güvenli mesajlaşma uygulaması.

Privates!, iOS platformunda güvenli mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkıyor. Mesajlaşırken, video veya fotoğraf paylaşırken gönderdiklerinizin ekran görüntülerinin alınmasını engelleyen uygulama ücretsiz ve ister sosyal ağ hesabınızı bağlayarak isterseniz de e-posta adresinizle profilinizi oluşturup kullanabiliyorsunuz.

iPhone kullanıcılarına özel onlarca güvenli etiketini taşıyan mesajlaşma uygulaması mevcut ancak Privates! hepsinden farklı bir konumda.

Mesajlaşma tarafında baştan sona şifrelemeyle korunan iletişim, mesajların kopyalanmasını – iletilmesini veya kaydedilmesini engelleyen ekran görüntüsü almayı engelleyen güvenlik mekanizması, kendi kendini yok eden mesajlar gibi mesajlaşırken güvenliği üst düzeye çeken özelliklerin yanı sıra yanlışlıkla gönderdiğiniz, gönderdikten sonra keşke göndermeseydim dediğiniz mesajları geri almanız için recall butonu içeren uygulama, fotoğraf, video ve metin mesajı gönderme, tepki paylaşma, fotoğraflara çizme ve yazı yazma gibi klasik anlık mesajlaşma uygulamalarının da özelliklerine sahip olan Privates!’in geliştiricileri gizliliğe de önem vermişler.

YORUMLAR