Prize Claw 2 1.1 (ios)

Prize Claw 2

1.1
Prize Claw 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Üretici

    Game Circus

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Prize Claw 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Enteresan bir oyun olan Prize Claw 2, tahmin edebileceğiniz üzere birinci oyuna göre çok daha gelişmiş ve kapsamlı hale getirilmiş.

Bu kelimeler bazılarımıza hiç bir anlam ifade etmiyor olsa da bazılarımız kelime anlamlarından nasıl bir oyun olduğunu tahmin edebiliyorlardır. Hediye pençesi anlamına gelen bu oyunun adı aslında nasıl bir oyun olduğunu ele veriyor.

Özellikle alışveriş merkezlerinde, mola yerlerinde ve benzeri yerlerde rastladığımız bozuk para atarak hediyeyi kapmaya çalıştığımız oyunları hepimiz biliyoruz. Eminim herkes yanından geçerken çokça oynama isteği hissetmiştir.

Bu bozuk parayı atıp daha sonra pençe ile oyuncağı kapmaya çalıştığımız oyunlar gerçekten çok cezbedici olsa da bütçeye zararlı olabiliyor çünkü genellikle pek bir şey yakalayamıyorsunuz. Bu yüzden siz de bu mobil oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunda yüzlerce hediye çeşidi ve yine yüzlerce farklı pençe çeşidi bulunuyor. Hatta bu pençeleri istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz bile. Kontrol etmek içinse parmağınızla kolu sağa sola hareket ettirmeniz ve ardından grab tuşuna dokunmanız yeterli.

Oyunda tıpkı gerçekte olduğu gibi limitli sayıda oynayabiliyorsunuz fakat zamanla bu yenileniyor. Hediye makinesinden bir şeyler çıkarabildiğiniz zaman puan kazanıyor ve level atlıyorsunuz. Eğer değerli bir taş çekerseniz ya da bir hediye serisini tamamlayabilirseniz bonus puan kazanıyorsunuz.

Gayet eğlenceli bir oyun olan Prize Claw 2'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR