Pro Feel Golf 2.0.1 (ios)

Pro Feel Golf

Pro Feel Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Feel Golf, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde gerçekçi bir golf deneyimi yaşamanızı sağlayan ücretsiz bir iOS golf oyunu.

Önemli! Oyun şu an için Türkiye'ye kapalı olduğundan indirmeniz mümkün değil. Fakat kısa süre içerisinde açılacağını ve Türk oyunculara da sunulacağını düşünüyorum.

Pro Feel Golf, kalitesini ve gerçekçiliğini gördükten sonra ücretsiz olmasına şaşırabileceğiniz güzellikte bir iOS golf oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin deneyimleyebileceği bu güzel oyunda Dünya üzerindeki farklı golf sahalarına gidecek ve hepsinde şampiyon olmaya çalışacaksınız.

Normalde bir golf oyununu mobil cihaz üzerinde oynamak pek kolay bir iş değil fakat bu oyunda kontroller o kadar güzel ayarlanmış ki, tek parmağınızla biel rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

Golf severlerin oldukça hoşuna gideceğini düşündüğüm bir oyun olan Pro Feel Golf, gerçekçi çevresel etkenler ve yüksek kaliteki grafik tasarımıyla ilk bakışta dikkatinizi çekecek oyunlar arasında yer alıyor. Ayrıca gelişmiş özelliklere sahip olan oyunda golf oynamanızı etkileyecek rüzgar bile bulunuyor. Bu nedenle oyunda kazanmak için kendinize özel taktikler geliştirmelisiniz.

İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz oyundaki güçlendirme özellikleri ile kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Eğer golf oynamayı seviyor ya da golfe ilgi duyuyorsanız bu oyunu hemen iPhone ve iPad'lerinize indirmelisiniz.