Pro Pilkki 2 1.4.2 (ios)

Pro Pilkki 2

Pro Pilkki 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    Procyon Products

Buz tutmuş göllerde balı avlamak için mücadele edeceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Hem Android hem de İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve sürükleyici özelliği sayesinde sıkılmadan oynayacağınız Pro Pilkki 2, buz tutmuş göllerde balık tutmak için mücadele edeceğiniz ve farklı avlanma yöntemlerini kullanabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Oyunda balık tutabileceğiniz onlarca farklı dere ve göl yer almaktadır. Farklı özelliklere sahip sayısız olta ve av malzemesi bulunmaktadır. Ayrıca balıkları kolay yakalayabilmeniz için çeşitli yem ve tuzaklar vardır. Dilediğiniz yöntemi uygulayarak olabildiğince fazla balık avlamalı ve rakiplerinizi geçerek birinci olmalısınız.

Etkileyici grafikleri ve gerçekçi ses efektleri ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, buz tutmuş göllerde ilerleyerek balık tutma yarışlarına katılmak ve maksimum balığı tutarak kupalar kazanmaktır. Etraftaki onlarca balıkçı ile yarışarak kısıtlı bir süre içerisinde görevleri tamamlamalı ve seviye atlayarak yolunuza devam etmelisiniz.

Yüz binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan ve simülasyon oyunları arasında yer alan Pro Pilkki 2, ücretsiz olarak erişebileceğiniz ve sıkılmadan oynayacağınız keyif verici bir oyundur.

YORUMLAR