Pro Skiing

Pro Skiing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    Jakov Fustin

Pro Skiing, iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve muhteşem bir kayak oyunu.

Pro Skiing, oynaması oldukça heyecanlı olan 2 boyutlu bir iOS kayak oyunu. Özellikle kayak sporları ile ilgilenen iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisini kazanacağını düşünüyorum.

Grafiklerinin 2 boyutlu olmasına rağmen çok kaliteli ve göze hitap edecek şekilde tasarlanan oyunu oynarken zaman zaman sinirlenebilirsiniz fakat bir süre oynadıktan sonra ustası olup rekorları kıracağınıza da eminim.

Renkli ve eğlenceli bir oyun olan Pro Skiing, iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi kayak oyunlardan bir tanesi.

Game Center entegrasyonu bulunan oyunda diğer oyuncuların aldığı puanlar ile yarışaral liderliği ele geçirmek için daha da fazla hırs yapabilirsiniz. Oyunun yapısı gereği oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz bir oyun olan Pro Skiing, oynaması kolay olan ama ufak hatalar ile yanarak baştan başlamanız gereken oyunlar arasında yer alıyor. Bu nedenle de sürekli yandıkça yeniden başlama hevesi uyandırıyor.

Eğer el becerilerinize güveniyorsanız ve iyi reflekslerim var diyorsanız Pro Skiing oyununu ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirip bir an önce başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR