Protofoto 1.0 (ios)

Protofoto

1.0
Protofoto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Protofoto ile birbirinden ilginç ve hayranlık uyandıran fotoğraflara imza atabilirsiniz.

Protofoto fotoğraflarını oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı filtreler eklemek isteyenlerin kullanması gereken uygulamalardan biri. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile karmaşık düzenleme operasyonları yerine basit ve kolay bir dizi işlemi takip ederek fotoğraflarınıza bambaşka bir boyut kazandırabilirsiniz.

Uygulama son derece basit ve sade bir arayüzden oluşmakta. İstediğiniz filtrelere zahmetsizce ulaşabiliyor ve fotoğrafa anında ekleyebiliyorsunuz. Filtrelere ek olarak bazı temel ayar seçeneklerine de sahip olan Protofoto ile fotoğraflarınızın doygunluk oranlarını değiştirebilir, kontrastlarını ayarlayabilir ve gereksiz kısımlarını kırpabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin yapılması birkaç saniyede gerçekleşmekte.

Fotoğraflarınızı düzenlemek için profesyonel olmak zorunda değilsiniz. Protofoto gibi kolay kullanımlı uygulamalar ile sıradan fotoğraflardan birer sanat eseri yaratabilirsiniz. Eğer siz de fotoğraf düzenleme konusunda kolay kullanım özelliklerine sahip bir uygulama arıyorsanız, Protofoto denemeniz gerekenler arasında.