Psebay: Gravity Moto Trials 3.1.29 (ios)

Psebay: Gravity Moto Trials

Psebay: Gravity Moto Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Psebay: Gravity Moto Trials, iOS tablet ve telefonlarda oynanabilen bir motosiklet oyunudur.

Dağlık ve engebeli alanlarda heyecan dolu motosiklet yarışları yapabileceğiniz Psebay: Gravity Moto Trials, Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da rahatlıkla oynayabileceğiniz muhteşem bir yarış oyunudur. 

Etkileyici arka fon müzikleri ve ses efektlerinin yanı sıra, büyüleyici temalara bolca yer verilmiştir. Oyun içerisinde onlarca farklı bölüm ve arka plan manzarası bulunmaktadır. Uzun mesafeli sürüşler yaparak bir sonraki bölümün kilidini açabilirisiniz. Dağlık tepelerden ve rampalardan oluşan zorlu parkurlarda etkili bir sürüş için yeteneklerinizi göstermelisiniz. 

Oldukça basit ve rahat kontrolü sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, havada akrobatik taklalar atabilir ve motosikletinize yön verebilirsiniz. Çeşitli yükseltmeler yaparak, daha hızlı ve sağlam bir motosiklete sahip olabilirsiniz. Eşsiz motosiklet yarışları yaparak, zorlu parkurlarda sürüş deneyimi kazanacağınız ve maceraya doyacağınız kaliteli bir oyun sizleri bekliyor. 

1 milyondan fazla yarış tutkununun vazgeçilmezi olan ve ücretsiz olarak sizlere sunulan Psebay: Gravity Moto Trials, enfes bir yarış oyunudur. Bu oyunla sizde keyifli bir motosiklet sürüşü yapabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.