Psikiyatri Cebinizde

Psikiyatri Cebinizde
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Psikiyatri Uygulaması, psikiyatri konusunda uzman yardımı almak istediğinizde her zaman ulaşabileceğiniz güvenilir bir uygulamadır.

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Psikiyatri Uygulaması, psikiyatri konusunda uzman yardımı almak istediğinizde her zaman ulaşabileceğiniz güvenilir bir uygulamadır. Bu uygulama içinde güvenli, tarafsız, doğrulanabilir bilgiye hızlı şekilde ulaşmanız mümkündür. Meslek içi eğitimlerin de bulunduğu uygulama içinde uzmanlık alanıyla ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Bu uygulamada Eğitim, Kitaplık, Sinema Salonu, Haberler, Takvim olmak üzere 4 bölüm bulunur.

Eğitim bölümünde alanında uzman hekimlerle yapılan çekimleri haftalık güncellemelerle 60 dakikalık sunumlar şeklinde izleyebilirsiniz. Kitaplık bölümünde psikiyatrik değerlendirme ölçekleri, tanı ve tedavi kılavuzları, ilaç etkileşimleri, medikal İngilizce sözlük, bugüne kadar Janssen sponsorluğunda dağıtılmış olan dergi ve kitapların PDF formları, SB uygulamaları SUT ve BUT yer alır. Sinema Salonları bölümünde ise Psikiyatri Tarihi’nde bu zamana kadar meydana gelen gelişmelerin konu alındığı filmleri izleyebilirsiniz. Psikiyatri dünyasından haberleri okumak için haberler bölümüne girebilirsiniz. Psikiyatri alanında yapılan kongreler, sempozyumlar ve özel toplantıların tarihlerini Takvim bölümünden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR