Psych 1.01 (ios)

Psych

Psych
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Psych, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Psych, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz keyifli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Reflekslerine güvenen oyunseverlere hitap eden bu oyunda mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyoruz. Elbette bunu yapmak pek kolay değil çünkü kontrolümüzde bulunan üçgen cisim sadece kıvrımlı platformlar üzerinde yol alabiliyor.

Oyunda son derece basit bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana her tıkladığımızda üçgen cisim bir kademe ileri gidiyor. Elbette bu aşamada zamanlama çok önemli bir yere sahip çünkü eğer önümüzde platform yoksa boşluğa düşüyoruz ve oyun sona eriyor.

Psyhc'te farklı tasarımlara sahip efektler bulunuyor ve bu efektler oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında. Basit bir yapıya sahip olduğu için oyunun kısa sürede monotonlaşmasını engellemek amacıyla yapılmış bu ayrıntılar bizden tam puan alıyor.

Facebook ve Twitter entegrasyonu sunan oyunda elde ettiğiniz skorları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve bu sayede aranızda keyifli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz. Eğer reflekse ve hıza bağlı beceri oyunları dikkatinizi çekiyorsa Psych'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.