PublicFeed

PublicFeed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PublicFeed ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca konum bazlı sosyal medya paylaşımları yapabiliyorsunuz.

PublicFeed uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının muhitlerindeki ve çevrelerindeki tüm haberlere ve durum güncellemelerine kolayca ulaşabilmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Diğer sosyal ağların aksine konum bazlı bir temelde çalışan ve böylece yakınlarınızda neler olup bittiğini başarılı bir şekilde aktarabilen uygulama, elbette ki çevrenizde ne kadar çok kullanıcı varsa o kadar etkili olabiliyor.

Uygulamayı kullandığınızda yazılı, sesli, resimli ve videolu paylaşımlar yapabiliyor, dilerseniz farklı kaynaklardan haberler de paylaşabiliyorsunuz. Diğer kullanıcıların sizinle paylaşımlarınız üzerinden etkileşime geçmeleri, arkadaş olarak eklemeleri yahut mesajlar göndermeleri de mümkün. Böylece hem varolan arkadaşlarınızla daha kolay bir şekilde iletişimde kalabiliyor, hem de yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Yaptığınız paylaşımların ne kadarlık bir çevrede görüneceği ve gizlilik ayarları da tabii ki kullanıcıların elinde. Böylece attığınız paylaşımların sadece hedeflediğiniz kitle tarafından görüntülenmesini sağlayabiliyor ve muhitiniz haricindeki kişilerin görmesine engel olabiliyorsunuz.

Sadece konum değil, aynı zamanda etiketler üzerinden de paylaşımlar yapabilme ve onları takip etme şansınız olduğu için ilgilendiğiniz konulara dair yapılan paylaşımlara ulaşabileceğinizi de söyleyebilirim. Tüm bu özellikleriyle PublicFeed’in tam olarak bir mikroblog haline geldiğini söylemek mümkün. Özellikle diğer sosyal ağların karmaşıklığından kaçmak isteyen kullanıcılar uygulamanın sadeliğinden hoşlanacaklardır.

Elbette çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyması nedeniyle 3G yahut WiFi üzerinden bağlantınızın çalıştığından emin olmalısınız. Yeni bir sosyal ağ uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR