PuddingCamera

PuddingCamera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazınız için bol efektli bir kamera arıyorsanız PuddingCamera'yı denemeyi unutmayın.

iOS işletim sistemli iPad ve iPhone cihazlarınız için kullanabileceğiniz kamera, efekt ve filtre uygulamalarından birisi de PuddingCamera. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın hem kolay kullanılır arayüzü hem de bol seçenekli olması onu öne çıkaranlar arasında yer alıyor. Eğer standart kameranızdan sıkıldıysanız ancak para harcamak istemiyorsanız denemeyi unutmamanızı öneriyorum.

Uygulama içerisinde 9 farklı kalitede kamera yer alıyor ve 8 çeşit de film var. Yüz tanıma özelliği, zaman sayacı, diyafram ayarları gibi pek çok gelişmiş detayın fotoğraf çekmeyi çok daha kolay hale getirdiği kesin. Aynı anda birden fazla fotoğrafı galeri sayesinde seçebilir, silebilir ya da paylaşabilirsiniz de. Dosya boyutları hakkında endişeleriniz varsa bu endişeleri de farklı çözünürlüklerde fotoğraf çekebilme özelliği ile bertaraf edebilirsiniz.

Çekilen fotoğrafları paylaşabileceğiniz kanallar e-posta, Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr ve Pudding.to olarak belirlenmiş. Hem efektleri hem de gelişmiş ayarları sayesinde kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında en iyilerden birisi olmayı hakeden PuddingCamera'yı kesinlikle kullanmalısınız.

YORUMLAR