Pug Rapids 1.0.6 (ios)

Pug Rapids

Pug Rapids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunlarını ne olursa olsun oynamaya hevesli olanlar için Pug Rapids izometrik kamera açısıyla oynadığınız bir oyun.

Tema olarak orjinal bir çaba içerisinde olsa da izometrik açıdan oynanan bir sonsuz koşu oyunu olan Pug Rapids herkesin alışıp aşina olduğu bir sonsuz koşu oyunu. Bu sefer oynadığınız sonsuz koşuda nehrin akıntısına kapılan ve can simitiyle yüzen bir yavru köpek var. Sizin de her sonsuz koşu oyununda olduğu gibi amacınız suyun gittiği rotayı takip ederek arazinin engebelerine çarpmamaya çalışmak. Tarif etme işinde herhangi bir sıkıntı çekmediğimiz oyunda iş oynamaya geldiği zaman sıkıntılar kendini göstermeye başlıyor.

Oldukça sabırlı olmanız gereken bu oyunda haritadaki zeminlere en ufak dokunuşta bile hakkınızı kaybediyorsunuz. Öte yandan daha fazla puan kazanmayı amaçlıyorsanız yolunuzda bulunan altın sikkeleri de yakalamaya çalışıyorsunuz ancak her birini almak için çaba sarf etmemekte fayda var. Nitekim sikkeler bazen o kadar art niyetli yerlere yerleştirilmiş oluyor ki, parayı kapma derdine düşen oyunda kaybediyor. Skoru yüksek olan oyuncular kazandıkları puanları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabiliyorlar.