Punch Club 1.0 (ios)

Punch Club

1.0
Punch Club
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Punch Club, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz hikaye üzerine kurulu boks oyunu.

Punch Club, iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en iyi boks simülasyon oyunlarından biri. Babası gözünün önünde öldürülmüş bir çocuğun boksör olmaya karar vermesiyle başlayan oyun görsel anlamda günümüz oyunlarının gerisinde kalsa da sürükleyici oynanışa sahip olmasıyla bu açığını unutturuyor.

Oyun bir hikaye üzerine kurulu olduğundan kısaca bahsetmek gerekirse; Tanınmış bir boksör olan babamız canice gözlerimizin önünde öldürülüyor. Biz de o gün babamıza bunu yapanları ödeteceğimize dair yemin ediyoruz. Boksör olma kararımızı aldıktan sonra çalışmalara başlıyoruz. İp atlama, kum torbalarını yumruklama, sabahın erken saatlerinde koşma dahil bir boksörün yapması gereken tüm antrenmanları yapıyoruz. Tabii ki maçlara da çıkıyoruz. Karşımıza geleni nakavt etmekten başka şansımız yok.

Oyunda gerçekten bir boksörün yerine geçtiğimizi hissetmemiz için her detay düşünülmüş. Bir boksörün hayatını birebir yaşıyoruz. Boks oyunlarına ilginiz varsa dövüşmekten ziyade farklı bir oynanış arıyorsanız parasını sonuna kadar hak eden bu oyunu oynamanızı isterim.