Puralax 1.3.6 (ios)

Puralax

Puralax
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Puralax, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir puzzle oyunudur. Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan 1010'a benzerliği ile dikkat çeken oyun aynı zamanda çok da farklı ve orijinal diyebilirim.

Türkçe desteği olması sayesinde oyuna kolayca adapte olabileceksiniz. Bununla birlikte kullanıcı dostu arayüzü ve oyuna ilk başladığınızda size yardımcı olacak 6 seviyelik rehber ile oyunu öğrenmek de yine çok kolay.

İlk başta karmaşıkmış gibi görünse de 6 seviyeden sonra aslında o kadar da karmaşık olmadığını göreceksiniz. Oyunda ekranda karşınıza farklı renklerde kareler çıkıyor. Yukarıdaki çubukta ise hedef renginiz bulunuyor. Sizin yapmanız gereken şey kareleri hareket ettirerek bütün kareleri hedef renge dönüştürmek. Fakat bütün kareler hareket etmiyor. Yalnızca üzerinde beyaz nokta olan kareler hareket ediyor ve bu beyaz noktalar o kare için hareket limitinizi gösteriyor. Yani örneğin ekrandaki bütün kareleri kırmızı yapmanız gerekiyorsa hareket eden kırmızı kareyi diğerlerinin üzerine sürükleyerek onları da kırmızı yapmalısınız.

Anlatım kafanızı karıştırdıysa gözünüz korkmasın ve oyunu indirip deneyin çünkü anlatıldığından çok daha kolay oynanan bir oyun. Fakat ilerleyen bölümlerde zorlaştığını da söylemeliyim. Eğer bu tarz farklı ve orijinal oyunları seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR