PureVPN 1 (ios)
PureVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  206

 • Üretici

  PureVPN

iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz PureVPN uygulaması sayesinde kolayca internetteki gizlilik ve güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

Son yıllarda internet üzerindeki gizliliğimizin büyük oranda ortadan kalktığı ve yıllar önce varolan güvenli ve anonim internetin pek de kalmadığı ortada. Özellikle şirketlerin, devletlerin veya kötü niyetli kişilerin kişisel bilgilerimize erişmekte veya erişimimizi kısıtlamakta pervasızca davranmaları nedeniyle kullanıcıların önlem almaları da elzem hale geldi.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan PureVPN uygulaması tam da bu amaçla kullanabileceğiniz VPN uygulamaları arasında yer alıyor ve internet bağlantınız üzerinden gizlilik ve güvenliğinizin korunmasına yardımcı oluyor. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve hemen alışabileceğiniz bir arayüz sunması sayesinde göz atmak isteyebileceğiniz VPN çözümlerinden birisi olduğuna inanıyorum.

Hem evdeki internet bağlantınıza iOS cihazlarınızla bağlandığınızda, hem de gittiğiniz yerlerdeki Wi-Fi ağlarını kullandığınızda güvenliğinizi tehdit edecek etkenleri VPN bağlantısı sayesinde safdışı bırakabiliyorsunuz. Uygulamanın dikkat çeken yanlarına kısaca göz atmak gerekirse;

 • Kolay yoldan ülke ve sunucu değiştirme imkanı
 • Otomatik sunucu seçimleri
 • Anonimliği koruma politikası ve gizlilik
 • VOIP uygulamalarıyla uyumlu bir şekilde çalışabilme
 • Engelli web sitelerine veya uygulamalara giriş imkanı

Uygulama ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içi satın alma seçenekleriyle daha fazla imkan sunduğu da bir gerçek. Özellikle binlerce IP arkasına gizlenme, canlı destek, sınırsız bant genişliği ve port seçimi gibi özellikler satın alma seçeneklerinde sunuluyorlar.

Elbette PureVPN'i kullanırken internet bağlantınızın biraz da olsa yavaşladığını farkedebiliyorsunuz. Zira artık internet üzerinden aldığınız bilgiler başka bir sunucudan geçerek işleniyorlar ve bu durum anlık yavaşlıklara sebep olabiliyor. Lakin bu durumun çok zorlayıcı ya da dikkat çekici düzeyde olmadığını da eklemek gerek.

YORUMLAR