Purple Comet

Purple Comet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Purple Comet, bir kuyruklu yıldızın özgürce ilerleyebildiği ilginç bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Purple Comet mobil oyunu oldukça sıra dışı bir aksiyon oyunudur.

İki boyutlu oluşu ve oyun grafiklerinin çok da özenli olmadığı bu oyunda oyuncuları bağlayan özellik ise oyunun verdiği özgürlük. Zira oyun kullanıcıların yaratıcılıklarına ve seçimlerine saygı duyuyor ve istedikleri gibi oynamalarına müsaade ediyor. İleriye ve aşağı doğru sürekli olarak hareket halinde olan bir kuyruklu yıldız ana karakter olarak kontrol edilirken, ekrana dokunarak kuyruklu yıldızı ekranda tutmanız ve engellere takılmadan ilerlemeniz gerekiyor. Ayrıca 1 puan değerindeki pembe yıldızları ve 4 puan değerindeki mor yıldızları da toplamanız gereklidir. Ancak tehlikeli yerlerde bulunan yıldızları es geçmek riski sevmeyen kullanıcılar için ideal olacaktır.

Oyunda yer alan gezegen ve göktaşı gibi engellerin de farklı özellikleri bulunuyor. Göktaşlarına çarpmanız halinde direkt olarak yandığınız oyunda gezegenlerin ise yer çekimi kuvveti bulunuyor. Yani gezegenlerin yakınından geçerken sizi kendine çekebilir ve vakit kaybettirebilir.

Uzay boşluğunda dilediğinizce ilerleyebileceğiniz bu ilginç oyunu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR