Push

Push
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Push uygulaması ile takip ettiğiniz haberler hakkında iPhone ve iPad'lerinizde bildirimler alabilir ve haberleri okuyabilirsiniz.

Push uygulaması en basit tabiriyle bir haber okuma uygulaması olarak yayınlanmış ve iPhone yahut iPad cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın benzeri pek çok uygulamaya nazaran neredeyse aşırı bir basitliğe sahip olması ise mobil cihazınızda hem yerden, hem pilden hem de haber kaynaklarını ayıklamaya harcadığınız vakitten kazanmanızı sağlıyor.

Zira uygulamayı açtığınızda karşınıza direkt olarak çeşitli haber kaynakları çıkıyor ve dilerseniz daha sonra tüm kaynaklar arasında aramalar yaparak bunları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Favorilere eklenen kaynaklarda yayınlanan haberler RSS akışlarında olduğu gibi ana ekranda karşınıza çıkıyorlar ve böylece sevdiğiniz bu kaynakların içeriklerini en kolay yoldan okuyabiliyorsunuz.

Uygulamanın ekran görüntülerinde de fark edebileceğiniz gibi pek karmaşık bir yanı yok ve her şey minimalist bir tasarım anlayışı üzerine şekillendirilmiş. Fakat haberleri okuyabilmek ve en son güncellemeleri almak için aktif bir 3G ya da Wi-Fi bağlantınızın olması gerektiğini de unutmayın.

Çalışması sırasında herhangi bir performans sıkıntısı bulunmayan uygulama, içeriği ve sadeliği aynı anda bulmak isteyenlerin tercih edebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Lakin uygulamada bulunan haber ve kaynakların İngilizce olduklarını da belirtelim. Türkçe haber kaynakları arayanlar bu nedenle uygulamayı yetersiz bulacaklardır.

Ayrıca kaynaklarınıza yeni gelen haberler bildirim çubuğunuzda da bildirim olarak yayınlandıkları için her defasında uygulamaya girerek kontrol etmenize de gerek kalmıyor.

YORUMLAR