Pushover 2.2.5 (ios)

Pushover

Pushover
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pushover uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan web ve mobil bildirimleri tek bir noktada toplayabilirsiniz.

Pushover uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin çeşitli web servisleri ya da mobil uygulamalardan gelen bildirimleri tek bir noktada toplayabilmek ve inceleyebilmek için kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve her ne kadar biraz eski kalan bir arayüzü olsa da işlevselliğini korumaya devam ediyor.

Bilhassa RSS okuyucular, ağ izleme uygulamaları, çekirdek scriptleri ve bildirim gönderebilen diğer servisleri sık sık takip edenler, bunların hepsinden gelen bilgileri toplu olarak göremiyorlar ve her defasında uygulamalara tek tek bakmak zorunda kalıyorlar.

Pushover sayesinde bu ihtiyaç ortadan kalkıyor ve kullanıcılar tüm servis ve uygulamalara dair gerçekleşen işlemleri tek bir noktadan kontrol edebiliyorlar. Dolayısıyla birden fazla işi aynı anda yürütmeye çalışıyorsanız bu işler arasındaki bağlantıyı en kolay yoldan Pushover ile kurabiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz olmaması ise maalesef gözümüze çarpan eksikleri arasında yer alıyor. Zira beş gün boyunca deneme sürümü adı altında tüm işlevlerinin kullanılmasına izin veren Pushover, bu beş günün ardından tam sürümünü uygulama içi satın alma seçenekleri ile almanızı talep ediyor.

Dilerseniz kendi hazırladığınız mobil uygulama veya internet hizmeti için Pushover API'si talep etmeniz ve böylece servisinizi uygulama ile uyumlu hale getirmeniz de mümkün. Her ne kadar ücretli olsa da uygulamanın yoğun gündemleri takip edenler tarafından tercih edilebileceğine inanıyorum.

YORUMLAR