Puzzle & Dragons 6.3.1 (ios)

Puzzle & Dragons

Puzzle & Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle & Dragons, RPG ve bulmaca oyunlarının başarılı bir şekilde birleştirilmesi ile meydana gelen heyecanlı ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Puzzle & Dragons, RPG ve bulmaca oyunlarının karışından ortaya çıkan oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir 3'lü eşleme oyunudur. Eşleme oyunlarına göre farklı bir yapıya sahip olan oyunda topları istediğiniz uzaklığa götürebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde ne kadar büyük ve hızlı kombolar yaparsanız o kadar yüksek puan kazanabilirsiniz. Oyunda toplayabileceğiniz 700'den fazla özel canavar bulunuyor. Canavarları toplayarak kendi takımınızı kurabilirsiniz. Ayrıca takımınızdaki canavarları da güçlendirebilirsiniz. Güçlendikçe büyüyen ejderhalarınız dünyayı yok edebilecek güce sahip olacaklardır.

Oyunun sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Oyundaki ilerleyişinizi geliştirmek ve hızlandırmak adına oyun için satın almalar gerçekleştirebilirsiniz fakat bunlar oyunu oynamak için gerekli değildir.

Genel olarak baktığımızda 2 farklı oyun türünü bir araya getiren Puzzle & Dragons, sahip olduğu grafikler ve oynanış ile oyuncuları kendine hayran bırakacak oyunlardan biri diyebilirim. Bulmaca oyunu yada RPG oyunları oynamayı seviyorsanız Puzzle & Dragons'u iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen bu heyecanlı maceraya katılabilirsiniz.

YORUMLAR