Puzzle Retreat 1.18 (ios)

Puzzle Retreat

Puzzle Retreat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Retreat, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, sakinleştirici etkisi yapan ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Puzzle Retreat, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri sakinleştirici etkisi yapan bir bulmaca oyunudur.

Sıradan bulmaca oyunlarına nazaran çok daha farklı bir oynanışı sizlere sunan Puzzle Retreat, dış dünyadan uzaklaşmak isteyen mobil oyuncular için oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Hem oynaması hem de öğrenmesi oldukça kolay olan oyunun en etkileyici yanı sahip olduğu ve sakinleştirici etkisi yapan oyun içi müzikleri olarak dikkat çekmektedir.

Ekran üzerinde yer alan blokları kaydırarak boşlukları doldurmaya çalışacağınız oyunda herhangi bir şekilde zaman sınırlaması yoktur ama elinizde olan tüm blokları kullanmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Oyun içerisinde yer alan sohbet özelliği sayesinde tamamlayamadığınız veya takıldığınız bölümler için diğer oyunculardan yardım isteyebilir ve bu şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.

Sizleri yaşadığınız dünyadan alarak başka bir dünyaya götürecek olan Puzzle Retreat, aynı zamanda farklı bir bulmaca oyunu deneyimi yaşamanıza da olanak sağlayacak.

YORUMLAR