Puzzlium 1.1 (ios)

Puzzlium

1.1
Puzzlium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzlium klasik bir bulmaca oyunu olmasına rağmen biraz daha orijinal bir yapıya sahip. Oyunda kullanıcılar kendi bulmacalarını yaratabiliyor.

Puzzlium herhangi bir bulmaca oyunundan çok daha farklı bir yapıya sahip. Bu oyunda yer alan bulmacalar ve akıl oyunları tamamen kullanıcılar tarafından oluşturuluyor!

Ücretsiz olarak indirilebilen Puzzlium'da çok sayıda bulmaca bulunuyor. Söz konusu bu bulmacalar geometrik şekiller üzerine kurulmuş. Bu şekilleri hareket ettirip doğru şekilde yerleştirerek istenen şekilleri tamamlamaya çalışıyoruz. Yer alan bulmacaların kimin tarafından yaratıldığını da sade arayüzden görebiliyorsunuz. Hatta bu konuda kendinize güveniyorsanız kendi bulmacalarınızı da yaratabilirsiniz.

Oyunun en keyifli yanlarından bir tanesi de başkaları tarafından çözülmüş bulmacaları daha hızlı çzöerek ne kadar zeki olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Bulmacaları hızlı çözerek rütbenizi yükseltebilisiniz ve en iyiler listesinde üst sıralara çıkabilirsiniz.

Puzzlium'da hoşunuza giden bulmacaları paylaşma şansına da sahipsiniz. Bu sayede yeni arkadaşlarınızı da oyuna davet edebilir ve beraber eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR