Pyrus 4.18 (ios)

Pyrus

Pyrus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla sürekli irtibat ve görev yönetimi sağlayan benzersiz ve ücretsiz bir uygulama.

Açık bir sahada çalışan insanlarla koordinasyonlu bir şekilde çalışmanız gerekiyorsa iş verimliliğinizi ve çalışma kalitenizi artıracak bir uygulama olarak Pyrus ilginizi çekecektir. Takım çalışması için lazım olan koşulları sağlamak arzusuyla yaratılan bir uygulama olarak Pyrus, birçok yönden bu işin verimliliğine olumlu etkiler sağlayacak kullanışlı seçenekler sunuyor. Lokasyon bildirimleri, yazılı raporlar ve grup içerisine dahil olan farklı kullanıcılar sayesinde ortak bir iletişim ve iş platformu oluşturmanız mümkün oluyor. Ofis içerisindeyken bile sürekli olarak dışarda olan ekibinizi takip etmeniz artık çok kolay.

Pyrus'un içinde bulunan seçenekler arasında görev oluşturma ve bunu seçtğiniz kullanıcılara atama gibi fonksiyonlar var. Özellikle de dışarıda olan satış amaçlı iş arkadaşlarınızın raporlarını takip etmek ve yeni acil durum bildirimleri iletmek için uygulama pratik bir alternatif oluyor. Kriz durumunda anında müdahale etme şansınız olan bir sistem mevcut.

Google Drive ve Dropbox desteği sayesinde iOS cihazınızda ek bir uygulama açmanız gerekmiyor ve tek bir uygulama üzerinden döküman aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz. 12 kişilik bir kullanıcı grubunu tamamen ücretsiz olarak dahil edebildiğiniz Pyrus ağı bu nedenle de bir ekstra puan hakkediyor. Android ve Windows Phone versiyonları da olduğunu hatırlatalım.

YORUMLAR