pzizz

3.2
pzizz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • ÜRETİCİ

    pzizz technology limited

Pzizz uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak en kısa sürede uykuya dalabilirsiniz.

Pzizz uygulaması, uyku sorunu yaşayan ve sabahları kendini yorulmuş olarak hisseden iPhone ve iPad sahiplerinin yardımına koşacak bir uykuya dalma uygulaması diyebilirim. Ücretsiz olarak kullanılabilen ve herkesin en kısa sürede alışacağı bir arayüze sahip olan uygulama, içerisindeki özel algoritma ve işlevler sayesinde hiç bir sorun yaşamadan uykuya dalmanıza yardımcı olacaktır.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, uyumanız için çalabildiği ses ve müziklerin anlık olarak orijinal bir şekilde üretilmesi. Sahip olduğu algoritma sayesinde her uykuya dalmak istediğinizde sizin için rahatlatıcı ve dinlendirici bir ses çalabilen uygulama, milyarlarca farklı ses yaratabiliyor ve böylelikle onu sonsuza kadar kullanmanıza izin veriyor. Eğer benzer uygulamalarda yer alan kısıtlı ses dosyası seçeneklerinden sıkıldıysanız progresif olarak kendi seslerini üreten Pzizz uygulaması kesinlikle hoşunuza gidecek.

Hem stereo hem de 3D sesler çalabilen uygulama, seslerin ne kadar uzun sürelerle çalınacağını da belirlemenize imkan tanıyor. Böylece isterseniz uykuya dalana kadar, isterseniz de bütün bir gece boyunca üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu alacak efektleri, sesleri ve müzikleri oynatabiliyorsunuz.

Müzik ve efektlerin ses düzeylerinin ayrı ayrı ayarlanabilmesi sayesinde kendinize özel bir denge bulabilmeniz de mümkün hale geliyor. Geceleri uykuya dalmakta zorlanan veya sık sık yorgun bir şekilde uyanan kullanıcıların denemeden geçmemeleri gereken araçlardan bir tanesi olan Pzizz, bir süre sonra alışkanlık yaparak yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir uygulama haline gelecektir.

YORUMLAR