Qardio 1.41 (ios)

Qardio

Qardio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Qardio uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kan basıncınızı ve kalp ritminizi ölçmeye başlayabilirsiniz.

Qardio uygulaması, sporla ve sağlığıyla ilgilenen iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında deneyebilecekleri kardiyo ölçüm uygulamaları arasında yer alıyor ve kullanmak için Qardio adlı cihaza da sahip olmanızı gerektiriyor. Qardio cihazını kollarına bağlayanlar, daha sonra uygulamayı kullanarak cihazın akıllı cihazlarına bağlanmasını sağlıyorlar ve daha sonra pek çok ölçümü kolayca elde etmek mümkün hale geliyor. Ücretsiz olarak sunulması ve oldukça basit, anlaşılır bir arayüze sahip olması uygulamanın kullanımını oldukça kolay hale getiriyor.

Uygulamanın Qardio cihazıyla birlikte gönderdiği ölçümler pek çok sağlık sertifikasına uyumlu ve bu nedenle doğru sonuçları elde etmenin mümkün olduğunu belirtmek gerek. Kan basıncını devamlı olarak ölçen, kayıt altına alan ve iOS cihazınızdan size bildiren uygulama ile spor yapanların pek çok ölçümü daha doğru bir şekilde elde etmeleri mümkün hale geliyor.

Kan basıncı hem sistolik hem de diastolik olarak sunuluyor ve bunun yanında kalp ritminizi de görebiliyorsunuz. Tüm veriler anlık ve doğru bir şekilde aktarıldığı için yaptığınız hareketlerin sonuçlarını anında değerlendirmek mümkün.

Kalp sağlığına önem verenlerin tek yapması gereken Qardio cihazlarını bağladıktan sonra uygulamayı iOS cihazlarına kurmak ve iki cihaz arasındaki bağlantının wireless aracılığı ile kurulmasını sağlamak . Böylece iki cihaz arasındaki veri alışverişi başlayacaktır. Maalesef uygulamanın Qardio cihazı olmaksızın kullanımı mümkün değil ve bu nedenle cihaz olmadan iOS cihazınıza kurmanız herhangi bir veri elde etmenizi sağlamayacaktır.

YORUMLAR