Quadrush

Quadrush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quadrush'ta başarılı olabilmek için çok hızlı çalışan parmaklara ve gözlere sahip olmamız gerekiyor.

Quadrush, Android tabletleri ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri heyecanlı bir beceri oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız aynı renklere sahip olan kutuların üstlerine tıklamak ve ekranı mümkün olduğunca temiz tutmak.

Oyun esnasında ekranın üst bölümünden sürekli olarak kutular düşüyor. Şayet yeterince kutuyu yok edemezsek ekran dolup taşıyor ve ne yazık ki başarısız oluyoruz. Dolayısıyla hem ekranın yukarısından düşen kutuları gözlemlemeli hem de hangi kutuları eşleştirebileceğimizi hesaplamalıyız. Hızlı parmak hareketleri ile aynı renklere sahip olan kutuları eşleştirmeli, ekrandaki kutu miktarını stabil tutmalıyız.

Quadrush'ın en dikkat çeken yönleri arasında işitsel ve görsel efektler geliyor. Oyun sırasında ortaya çıkan grafikler gerçekten çok etkileyici. Buna paralel olarak ses efektleri de aynı şekilde mükemmel bir konsepte sahip.

Birçok cihaz için özel olarak optimize edilen Quadrush, kensintisiz ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Eğer beceri oyunlarına ilginiz varsa Quadrush'ı denemelisiniz.