QuakeFeed 2.3.1 (ios)

QuakeFeed

QuakeFeed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuakeFeed sayesinde dünya üzerinde gerçekleşen tüm depremlere dair bilgileri hemen iPhone ve iPad'lerinizden öğrenebilirsiniz.

QuakeFeed uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve dünya üzerindeki tüm gerçekleşen depremler hakkında bilgiler ve bildirimler alabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Eğer pek çok farklı gazete ve yayın organını takip etmek yerine tüm depremleri tek bir noktada görmek istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekiyor.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümü sadece 6 üzeri şiddetteki depremler için bildirim veriyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak daha küçük boyutlu depremler için de bildirimler alabilirsiniz. Bildirim olmaması tabii ki depremlerin bilgisinin olmadığı anlamına gelmiyor ve daha küçük depremleri uygulamayı açarak kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Arayüzü çok basit bir şekilde hazırlanmış olan uygulamayı herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama içerisindeki depremler haritalarla birlikte sunuldukları için depremlerin tam konumlarını ve nasıl gerçekleştiklerini kontrol edebilirsiniz.

Sosyal ağlarla uyum içerisinde çalışabilen uygulama sayesinde deprem bilgilerini arkadaşlarınızla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden yahut e-posta hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listeleniyor;

  • Depremler için farklı veri akışları
  • Push notification desteği
  • Liste ve harita görünümleri
  • Haberler ve duyurular
  • Detaylar

Dünya üzerinde gerçekleşen depremlere dair bilgiler elde edebilmek için uygulamaya kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.