Qubes

1.0
Qubes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Ketchapp

Qubes, Ketchapp'ın bağımlılık yapan beceri oyunları arasında ve iOS için ücretsiz.

Qubes, Ketchapp’ın ilk görüşte “çocuk oyunu” dedirten sonrasında öyle olmadığını hissettiren oyunları arasında ve iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Klasik olarak son derece basit görseller ve olabildiğince basit kontrol sistemi bizleri karşılıyor ancak oyunda sinir olmadan ilerlemek mümkün değil.

Kafa yormadan zaman öldürmek adına iPhone ve iPad’inize indirip oynayabileceğiniz oyunlar arasında Qubes’e de yer vermenizi tavsiye ederim. Oyunda küplerden oluşan platform üzerinde yukarıdan aşağı doğru hızla ilerleyen ve asla durduramayacağınız bir topu kontrol etmeye çalışıyorsunuz. Topun ilerlemesi oldukça hızlı ve platformun belli noktalarında aralıklar ve engeller bulunmakta. Bunlara takılmamak için topu o noktaya gelmeden bir kere dokunarak yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Tabii ki top hızla aşağı indiğinden engeli çok önceden farketmeniz gerek.

Oyunda tüm çabanız yüksek puan elde etmek. Puan kazanmanın da iki yolu var; Platform üzerinde düşmeden ilerlediğiniz her saniye puan hanenize yazılıyor. Ayrıca tek tük karşınıza çıkan stratejik noktalara dizilmiş altınlar toplayarak ta puan kazanabiliyorsunuz ki bu altınlar daha kısa sürede daha fazla puan kazandırıyor. Ancak dediğim gibi çok kritik bölgelerde olduklarından çok öncesinden hamlenizi ona göre ayarlamanız gerekiyor.

YORUMLAR