Quell Memento+ 1.01 (ios)

Quell Memento+

Quell Memento+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quell Memento+ bulmaca oyunlarından hoşlanan iOS sahiplerinin denemesi gereken oyunlardan biri.

Quell Memento+, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli fakat zorlu bir bulmaca oyunu arayanların kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi. Kaliteli atmosferine rağmen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ilk oyundakine benzer bir deneyimle karşı karşıya kalıyoruz fakat bu sefer işin içine lazerler giriyor.

Oyundaki temel amacımız bölümlere yerleştirilmiş olan hatıraları toplamak fakat bunu yaparken son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Bölümler tehlikelerle dolu oldukları için hatıraları toplarken zaman zaman dolaylı yoldan gitmemiz gerekiyor. Gelişmiş görselleri ve zorlu bölümleri sayesinde bu oyun kaliteli bir bulmaca oyunu arayanların tüm beklentilerini karşılayacak düzeyde. Giderek artan zorluk seviyesi, oyuncuları her seferinde biraz daha zorlamak üzere tasarlanmış.

Oyun her ne kadar iPhone'lar üzerinde de oynanabilse de özellikle iPad ekranına yakıştığını söylememiz gerekiyor. Game Center başarımları ve lider tabloları ile zenginleştirilen Quell Memento+ ilk oyunu seven ve işi bir adım ileriye taşımak isteyen oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR