QUEST

QUEST
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QUEST, günlük hayatta tamamlamamız gereken görevleri ve işleri düzenli bir şekilde takip etmemize yarıyor.

QUEST, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir görev yönetim uygulaması olarak tnaımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde yapmamız gereken görevleri ve işlerimizi etkin bir şekilde yönetebiliyoruz.

Günlük hayatta yapmamız gereken görevleri düzenli bir şekilde takip edebilmemizi sağlayan bu uygulama, rakiplerinden farklılaşmak adına ilginç bir yol izliyor. Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz görevleri tamamladıkça, 8-bitlik karakter büyüyor. Bu da kullanıcılarda sanki bir oyun oynuyormuş etkisi yaratıyor ve sürekli olarak görevlerini bitirmeleri konusunda onları harekete geçiriyor.

Uygulamayı kullanarak kendimize yapılacaklar listesi, alışveriş listesi ve gelecek planları listesi oluşturabiliyoruz. Bileşenleri tamamladıkça tek bir dokunuş ile onları kapatabiliyor ve karakterimizin büyümesini seyredebiliyoruz.

Kullanım özellikleri;

  • Görev eklemek için ekranı aşağıya sürükleyin
  • Görevi bitirmek için ekran sağa kaydırın
  • Görevi silmek için ekranı sola kaydırın
  • Sürükle bırak yöntemiyle görevlerin yerini değiştirin

Sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan QUEST, yapmamız gereken işleri ve görevleri takip etmek için kullanabileceğimiz en eğlenceli uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR