Questy Quest 1.001 (ios)

Questy Quest

Questy Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Questy Quest, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Questy Quest, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Zevkli bir deneyim sunan oyunda reflekslerinizi kullanarak yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı renklendirmek için tercih edebileceğiniz mükemmel bir oyun olan Questy Quest, reflekslerinizi konuşturabileceğiniz bir oyundur. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda doğru zamanı tutturarak düşmanlarınıza atak yapıyor ve onları yere sermeye çalışıyorsunuz. Zorlu bölümlerin yer aldığı oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Becerilerinizi bir hayli sınayan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Aksiyonu ve beceriyi birleştiren oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve tüm düşmanların üstesinden gelmelisiniz. Düşmanları yağmalayarak daha fazla para kazanabileceğiniz Questy Quest'i sakın kaçırmayın. Renkli grafikleri ve hoş animasyonlarıyla da ön plana çıkan Questy Quest'i mutlaka denemelisiniz.

Questy Quest oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR