Quick 2.0.0 (ios)

Quick

Quick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan Quick sayesinde fotoğraflarınıza hemen yazılar ekleyebiliyorsunuz.

Quick uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının fotoğraflarına en hızlı, kolay ve etkileyici şekilde yazılar eklemelerine olanak tanıyan ücretsiz ve yeni uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın sahip olduğu basit arayüz ve bol sayıdaki seçenek sayesinde fotoğraflarınızın çok daha etkileyici görüneceği ve aynı zamanda sevdiklerinize mesajlarınızı daha kolay bir şekilde aktarabileceğiniz de bir gerçek.

Fotoğraflara yazılar eklerken tek yapmanız gereken galerinizde bulunan fotoğraflardan bir tanesini seçmek ve daha sonra fotoğrafın üzerine tıklayarak yazınızı yazmak. Yazınızı yazdıktan sonra karşınıza çıkan düzenleme seçenekleri ile yazının boyutu, rengi, fontu ve yerleşimi üzerinde değişiklikler gerçekleştirebildiğiniz için size özel bir fotoğraf elde etmekte pek de zorlanacağınızı sanmıyorum.

Tüm yazı düzenlemeleri tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken fotoğrafınızı sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla sunulan butonları kullanarak paylaşmak. Maalesef uygulamanın ücretsiz sürümünde ekrana uygulamanın watermark'ı atılıyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bu watermark'ı ortadan kaldırabiliyorsunuz.

iOS 8 kullanıcıları için de uzantı desteğinden faydalanan uygulama, direkt olarak varsayılan iOS fotoğraf uygulamasını kullanarak yazı ekleme işlemlerinin tamamlanmasına da imkan veriyor. Bu sayede her defasında Quick uygulamasını kullanmanıza gerek kalmıyor.

Eğer yeni ve en kolay yoldan fotoğraflara yazı eklemek için aradığınız bir uygulama varsa kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR