QuickBooks 4.2 (ios)

QuickBooks

4.2
QuickBooks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickBooks, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir bütçe uygulamasıdır.

QuickBooks, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir fatura takip ve bütçe uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz fakat 30 günlük deneme sonrası aylık üyelik satın almanız gerekiyor.

Mint.com'u mutlaka duymuşsunuzdur diye düşünüyorum. QuickBooks'da yine bu popüler bütçe ve finans servisinin yapımcıları tarafından geliştirilmiş bir servis. Bu uygulama ile faturalarınızın takibini rahatça yapabiliyorsunuz.

Özellikle küçük şirketlerin çok faydalı bulabileceği bir uygulama olan QuickBooks ile nerede olursanız olun borçlarınızın ve alacaklarınızın takibini tutabiliyorsunuz. Bunu da fatura bilgileri ile yapıyorsunuz.

Diyelim ki bir şirket çalışanısınız ve giderlerinizin takibini faturaları ile birlikte tutmanız gerekiyor. Bu uygulama ile faturaların takibini kolayca tutabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama kolay kullanıma sahip olması ile de dikkat çekiyor.

Uygulama ile elle fatura bilgilerini girebiliyor ve fatura oluşturabiliyorsunuz. Bununla birlikte müşteri bilgilerini girerek hangi müşterinin ne kadar borcu olduğuna dair bilgilere çabucak erişebiliyorsunuz.

Ayrıca fatura takibi için kullanabileceğiniz bir diğer güzel metod ise fotoğraflarını çekmek. Böylece hareket halindeyken bile fatura takibini zorlanmadan yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte uygulamayı kişisel kullanımınıza göre özelleştirebiliyorsunuz.

Eğer siz de fatura takibi yapıyorsanız bu uygulama çok işinize yarayabilir.

YORUMLAR