QuickPics Photo Manager

QuickPics Photo Manager
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickPics Photo Manager ile fotoğraflarınızı etiketleyebilir, yeniden adlandırabilir ve kolayca bulabilirsiniz

QuickPics Photo Manager kullanıcılara mobil cihazlarında fotoğraf arama, bulma ve fotoğraf görüntüleme konusunda oldukça pratik bir yöntem sunan bir fotoğraf galerisi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir uygulama olan QuickPics Photo Manager kullanışlılığıyla iOS cihazınızla birlikte gelen film rulosunun yerini alabilecek bir uygulama. QuickPics Photo Manager temel olarak fotoğraflarınızı çok daha kolay ve hızlı bulanabilecek bir şekilde düzenlemenizi mümkün kılıyor. Film rulosu bize fotoğraf görüntüleme konusunda yardımcı olsa da sahip oıduğu kısıtlamalar ve eksiklikler pratik bir fotoğraf görüntüleme aracı olmasını engelliyor. İşte QuickPics Photo Manager bu eksikleri kapatarak size daha kullanışlı bir fotoğraf galerisi seçeneği sunuyor.

QuickPics Photo Manager ile iOS cihazınızı kullanarak çektiğiniz fotoğrafların isimlerini değiştirebilmenize imkan veriliyor. Her bir fotoğrafın adını değiştirebildiğiniz gibi fotoğraflara maksimum 5 adet olmak üzere etiketler ekleyebiliyorsunuz. Bu etiket ve isimler aradığınız fotoğraflara çok daha hızlı bir şekilde erişebilmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca QuickPics Photo Manager etiketlerin kategoriler gibi görünmesini de sağlayabilmekte.

QuickPics Photo Manager içerisinde yer alan fotoğraf arama özelliği sayesinde fotoğraflarınızı isim, tarih veya etiket tabanlı olarak arayabiliyorsunuz. Bunun yanında sıralama özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı yine tarih, isim veya etikete göre sıralayabilirsiniz.

QuickPics Photo Manager içerisinde fotoğraf kesme, döndürme, fotoğraflara metin ve çerçeve ekleme gibi kullanışlı fotoğraf düzenleme araçları da içermekte.

YORUMLAR