QuickUp

QuickUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickUp uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak etiketlerle durum paylaşımları gerçekleştirebiliyorsunuz.

QuickUp uygulaması, kullanıcıların iPhone ve iPad cihazlarını kullanarak duygularını ifade etmelerini sağlamak üzere hazırlanmış uygulamalar arasında ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Kolay kullanılır yapısı ve yenilikçi özellikleri sayesinde pek çok diğer mini sosyal ağdan daha kolay bir şekilde durumunuzu paylaşmanıza olanak tanıması ise uygulamanın en dikkat çeken yanı diyebilirim.

Uygulamada o an nasıl hissettiğinizi sizi takip edenlere aktarabilmek için hazır olarak varolan etiketleri kullanabiliyorsunuz ve böylece cümleler kurmak ya da detaylara girmek yerine hiç zahmet etmeden tüm anlatmak istediklerinizi ifade etmeniz mümkün hale geliyor.

Facebook ve Twitter hesaplarınızı kullanarak giriş yapabilmenize veya sıfırdan bir QuickUp hesabı oluşturmanıza olanak tanıyan uygulama, etiketlerin yanına fotoğraflar eklemenize de olanak tanırken gerçek zamanlı fotoğraf efekti uygulamalarına da imkan veriyor. Dolayısıyla fotoğraflarınızın her zaman istediğiniz gibi göründüğünden emin olabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilecek kullanıcıları size öneren, aynı zamanda trendler ve dünya çapında popüler etiketler gibi konularda da bilgi veren uygulama, böylelikle bir nevi Twitter'ın daha minimal çalışan hali olmuş. Eğer yenilikçi ve vaktinizi pek almayacak bir sosyal ağ arayışındaysanız diğer sosyal ağları size unutturabilecek bir uygulama olduğuna inanıyorum.